COVID-19 Απλές και χρήσιμες οδηγίες για την προστασία μας

από Διαχειριστής Ιστότοπου
COVID-19 Απλές και χρήσιμες οδηγίες για την προστασία μας

Η παρούσα σελίδα έχει ως σκοπό την ενημέρωση των εκπαιδευτικών, όλων των εργαζομένων και των μαθητών των σχολείων και γενικότερα των πάσης φύσεως εκπαιδευτικών μονάδων σε ό,τι αφορά τα συμπτώματα του κορωνοϊού COVID-19, τις απαραίτητες ενέργειες σε περίπτωση εμφάνισης κρούσματος και τα προληπτικά μέτρα κατά της διασποράς του ιού.

1. Ημερήσια έκθεση επιτήρησης COVID-19 και άλλες οδηγίες-ανακοινώσεις από τον Εθνικό Οργανισμό Δημόσιας Υγείας (ΕΟΔΥ).

Μετάβαση στην ιστοσελίδα

2. Μέτρα Προστασίας από την ιστοσελίδα Μένουμε ασφαλείς - Μαθαίνουμε ασφαλείς του gov.gr

Μετάβαση στην ιστοσελίδα

3. Οδηγίες, ενημερωτικά έντυπα, υπουργικές αποφάσεις, εγκυκλίους κ.τ.λ. σε σχέση με τα μέτρα προστασίας και πρόληψης μετάδοσης του κορωνοϊού που ισχύουν κατά το τρέχον σχολικό/ακαδημαϊκό έτος από την ιστοσελίδα Μένουμε ασφαλείς - Μαθαίνουμε ασφαλείς του gov.gr

Μετάβαση στην ιστοσελίδα

4. Μέτρα και ρυθμίσεις στο πλαίσιο της ανάγκης περιορισμού της διασποράς του κορωνοϊού από το Υπουργείο Εσωτερικών

Έχει διαβαστεί 1862 φορές
Ετικέτες: covid 19 κορωνοϊό
Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024

ΕΠΙΚΑΙΡΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

1. Διεύθυνση e-mail ή αριθμός τηλεφώνου μιας σχολικής μονάδας Μετάβαση
  2. Σχολική περιφέρεια μιας μονάδας Μετάβαση
  3. Νομοθεσία και πρότυπα αιτήσεων - αποφάσεων για τις άδειες των μονίμων εκπαιδευτικών Μετάβαση
  4. Ηλεκτρονική αίτηση για έκδοση βεβαιώσεων Μετάβαση
  5. Φόρμα ενημέρωσης για διδακτικές επισκέψεις σχολικών μονάδων Μετάβαση
  6. Ειδικές Φόρμες Καταχώρισης Στοιχείων Μετάβαση

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΑΠΟΦΑΣΕΩΝ

Πληκτρολογήστε παρακάτω τον αριθμό πρωτοκόλλου του φορέα μας για αναζήτηση της απόφασης που σας ενδιαφέρει στη Διαύγεια. Η αναζήτηση γίνεται σε αναρτημένες πράξεις της Δ/νσης από 10/07/2023 (Οδηγίες)
Πατήστε για λήψη

ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ

Υπηρεσία Προσωποποιημένης Πληροφόρησης Μισθοδοτούμενων Δημοσίου (είσοδος με στοιχεία λογαριασμού TAXISnet)
Μετάβαση στην υπηρεσία

ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥ

Οδηγίες Χρήσης

ΣΕΛΙΔΑ FACEBOOK

Δείτε τα τελευταία νέα μας όπως αναρτώνται στη σελίδα μας στο Facebook.

Έχουμε online 1669 επισκέπτες και 0 μέλη.