Αρ.Πρωτ.Δ/νσης: 3951/31-05-2017

Προκήρυξη Πλήρωσης Θέσεων Διευθυντών των Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Έβρου.

► Λήψη της προκήρυξης.

► Νόμος 4473/2017

► Υπουργική Απόφαση "Καθορισμός της διαδικασίας υποβολής αιτήσεων, επιλογής και τοποθέτησης διευθυντών σχολικών μονάδων και εργαστηριακών κέντρων"

Διευκρινίσεις σχετικά με την επιλογή υποψηφίων διευθυντών όλων των τύπων Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και Εργαστηριακά Κέντρα (Ε.Κ.)

Λήψη 1ου αρχείου   Λήψη 2ου αρχείου   Λήψη 3ου αρχείου    Λήψη 4ου αρχείου (ΝΕΟ)