Ανακοίνωση οριστικών τοποθετήσεων και βελτιώσεων θέσεων εκπαιδευτικών Γενικής Αγωγής κλάδων ΠΕ05, ΠΕ06, ΠΕ11, ΠΕ60, ΠΕ79.01, ΠΕ86 και Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης

Ανακοίνωση οριστικών τοποθετήσεων και βελτιώσεων θέσεων εκπαιδευτικών Γενικής και Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης

Αρ. Πρωτ. ΠΥΣΠΕ Έβρου: 33

Σας ανακοινώνουμε τους πίνακες με τις οριστικές τοποθετήσεις και μεταθέσεις (βελτιώσεις θέσεων) των εκπαιδευτικών Γενικής Αγωγής κλάδων ΠΕ05, ΠΕ06, ΠΕ11, ΠΕ60, ΠΕ79.01, ΠΕ86 και Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης της Διεύθυνσης Π.Ε. Έβρου και τις οργανικές θέσεις που εξακολουθούν να παραμένουν κενές. Τυχόν λάθη ή παραλείψεις στους πίνακες θα εξεταστούν από το ΠΥΣΠΕ Έβρου, ύστερα από αίτηση των ενδιαφερομένων, η οποία μπορεί να υποβληθεί μέχρι τη Δευτέρα 15/6/2020 και ώρα 14:00΄.

Οι εκπαιδευτικοί που υπέβαλαν δήλωση για τοποθέτηση, εφόσον δεν κατέστη δυνατόν να τοποθετηθούν σε σχολείο της προτίμησής τους, μπορούν να υποβάλουν συμπληρωματική δήλωση για τοποθέτηση στις οργανικές θέσεις που εξακολουθούν να παραμένουν κενές. Η δήλωση θα υποβληθεί μέχρι τη Δευτέρα 15/6/2020.

Λήψη του πίνακα τοποθετήσεων-βελτιώσεων  Λήψη του πίνακα με τα κενά