Πρόσκληση ενδιαφερόμενων εκπαιδευτικών ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ για υποβολή προτιμήσεων Σχολικών Μονάδων

Αρ.Πρωτ.Δ/νσης: 2528/2022

Το Π.Υ.Σ.Π.Ε. Έβρου καλεί:

Α. Τους εκπαιδευτικούς των κλάδων ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, οι οποίοι βρίσκονται στη διάθεση του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Έβρου και έχουν υποβάλει δήλωση οριστικής τοποθέτησης.

Β. Τους εκπαιδευτικούς των κλάδων ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, οι οποίοι μετατέθηκαν από άλλη περιοχή μετάθεσης.

Γ. Τους εκπαιδευτικούς των κλάδων ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, οι οποίοι έχουν υποβάλει αίτηση βελτίωσης θέσης.

Να υποβάλουν συμπληρωμένη την δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Έβρου, από 05 – 05 – 2022 μέχρι και 09 – 05 – 2022 και ώρα 15:00.

Λήψη του αρχείου  Λήψη της αίτησης

Λήψη κενών  Λήψη λίστας Τ.Ε.

Μετάβαση στο φάκελο των αρχείων