Πρόσκληση για υποβολή συμπληρωματικής δήλωσης τοποθέτησης σε εναπομείναντα κενά της Διεύθυνσης Π.Ε. Έβρου

Αρ.Πρωτ.Δ/νσης: 3486/2021

Οι εκπαιδευτικοί που υπέβαλαν δήλωση για τοποθέτηση, εφόσον δεν κατέστη δυνατόν να καταλάβουν θέση σε σχολείο της προτίμησής τους, μπορούν να υποβάλουν συμπληρωματική δήλωση για τοποθέτηση στα εναπομείναντα κενά.

Η Αίτηση-Δήλωση θα υποβληθεί μέχρι την Τρίτη 8/6/2021 και ώρα 13:00, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στη διεύθυνση mail@dipe.evr.sch.gr.

Οι εκπαιδευτικοί που δεν θα τοποθετηθούν σε σχολείο της προτίμησής τους και μετά τη συμπληρωματική δήλωση θα τοποθετηθούν προς το συμφέρον της υπηρεσίας σε κενή οργανική θέση.

Λήψη της πρόσκλησης   Λήψη της αίτησης-δήλωσης

Επικαιροποιημένη κατάσταση οργανικών κενών ΔΠΕ Έβρου μετά τις μεταθέσεις (04/06/2021)

Λήψη του πίνακα