Πρόσκληση υποβολής δηλώσεων επιλογής σχολικών μονάδων των λειτουργικά υπεράριθμων εκπαιδευτικών (Β ΦΑΣΗ)

Αρ.Πρωτ.ΠΥΣΠΕ: 65/07-08-2020

Καλούνται οι λειτουργικά υπεράριθμοι εκπαιδευτικοί του συνημμένου πίνακα να υποβάλλουν δήλωση προτίμησης για τοποθέτηση στα εναπομείναντα λειτουργικά κενά σχολικών μονάδων. Οι δηλώσεις μπορούν να υποβληθούν στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ Έβρου, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (mail@dipe.evr.sch.gr) ή με τηλεομοιοτυπία (2551355316), μέχρι την Τρίτη 11 Αυγούστου 2020 και ώρα 12:00΄. Σε κάθε περίπτωση οι αιτήσεις πρέπει να είναι ενυπόγραφες και παρακαλούμε να επιβεβαιώσετε τη λήψη τους.

Λήψη της πρόσκλησης  Λήψη της δήλωσης (MS Word)