Πρόσκληση υποβολής δηλώσεων επιλογής σχολικών μονάδων των λειτουργικά υπεράριθμων εκπαιδευτικών - Γ' φάση

Αρ.Πρωτ.Δ/νσης: 5453/2022

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί των κλάδων ΠΕ70 και ΠΕ71 που χαρακτηρίστηκαν λειτουργικά υπεράριθμοι στις σχολικές μονάδες που είναι τοποθετημένοι οργανικά και δεν κατέστη δυνατό να τοποθετηθούν σε σχολική μονάδα της ίδιας ή όμορης ομάδας σχολείων με αυτό στο οποίο χαρακτηρίσθηκαν λειτουργικά υπεράριθμοι, να υποβάλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων στα εναπομείναντα λειτουργικά κενά. Οι δηλώσεις μπορούν να υποβληθούν στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ Έβρου, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (mail@dipe.evr.sch.gr), μέχρι την Πέμπτη 25 Αυγούστου 2022 και ώρα 10:00΄ και να είναι ενυπόγραφες.

Λήψη της πρόσκλησης

Λήψη της δήλωσης  Λήψη της δήλωσης σε PDF αρχείο

► Ενημερωτικός πίνακας με Λειτουργικά Κενά

Λήψη του πίνακα ειδικότητας ΠΕ70 (ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ)

Λήψη του πίνακα ειδικότητας ΠΕ60 (ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ)

Λήψη του πίνακα ΕΑΕ

Σημείωση: Η υπογραφή των δηλώσεων μπορεί να γίνει και με ψηφιακή βεβαίωση εγγράφου (ψηφιακή υπογραφή) από την ιστοσελίδα gov.gr

Ψηφιακή βεβαίωση εγγράφου (gov.gr)

Η ψηφιακή βεβαίωση που θα εκδοθεί από την ιστοσελίδα gov.gr είναι νομικά ισοδύναμη με έγγραφο που φέρει το γνήσιο της υπογραφής και μπορεί να γίνει είτε η αποστολή ηλεκτρονικά, είτε με εκτύπωση και κατάθεση σε έντυπη μορφή.