Πρόσκληση υποβολής δηλώσεων επιλογής σχολικών μονάδων των λειτουργικά υπεράριθμων εκπαιδευτικών – Γ΄ Φάση

Αρ.Πρωτ.Δ/νσης: 6251/2023

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί των κλάδων ΠΕ60 και ΠΕ70 που χαρακτηρίστηκαν λειτουργικά υπεράριθμοι στις σχολικές μονάδες που είναι τοποθετημένοι οργανικά και δεν κατέστη δυνατό να τοποθετηθούν σε σχολική μονάδα της ίδιας ή όμορης ομάδας σχολείων με αυτό στο οποίο χαρακτηρίστηκαν λειτουργικά υπεράριθμοι, να υποβάλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων στα εναπομείνοντα λειτουργικά κενά. Επιπλέον καλούνται οι λειτουργικά υπεράριθμοι εκπαιδευτικοί που τοποθετήθηκαν κατά την Α΄ και Β΄ φάση και έχουν υποβάλει και αίτηση απόσπασης, εάν επιθυμούν να την ανακαλέσουν. Οι δηλώσεις μπορούν να υποβληθούν στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ Έβρου, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (mail@dipe.evr.sch.gr), μέχρι την Πέμπτη 17 Αυγούστου 2023 και ώρα 12:00΄ και να είναι ενυπόγραφες.

Προσοχή ως προς τη διαδικασία αποστολής *:

Διεύθυνση e-mail αποστολής των αιτήσεων - δηλώσεων: mail@dipe.evr.sch.gr

Θέμα του μηνύματος: Αποστολή δήλωσης επιλογής σχολικών μονάδων λειτουργικά υπεράριθμου εκπαιδευτικού (Γ φάση)

Υπόμνημα του μηνύματος: ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ, ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

* Θα αποσταλεί ηλεκτρονική απόδειξη με αριθμό πρωτοκόλλου εντός της ημέρας πρωτοκόλλησης.

Λήψη της πρόσκλησης   Λήψη του πίνακα με τα λειτουργικά κενά  Λήψη της δήλωσης

Σάββατο 11 Μαϊου 2024