Προκήρυξη – πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση θέσεων Υποδιευθυντών Σχολικών Μονάδων

Αρ.Πρωτ.Δ/νσης: 8000/2023

Καλούμε τους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης που έχουν τα νόμιμα προσόντα και επιθυμούν να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής, να υποβάλουν σχετική αίτηση, συνοδευόμενη από τα αναγκαία δικαιολογητικά, για τις θέσεις Υποδιευθυντών Σχολικών Μονάδων, από την Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2023 έως την Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα 15:00.

(NEO) Καθορισμός της διαδικασίας επιλογής και τοποθέτησης των Υποδιευθυντών Σχολικών Μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων (Ε.Κ.), καθώς και των Υπευθύνων Τομέων Εργαστηριακών Κέντρων (Ε.Κ.)

Λήψη του αρχείου | Λήψη της αίτησης