Προσωρινοί ενιαίοι αξιολογικοί πίνακες Υποψήφιων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων αρμοδιότητας της Δ.Π.Ε. Έβρου

Αρ.Πρωτ.Δ/νσης: 6388/2023

Ανακοινώνουμε τον προσωρινό ενιαίο αξιολογικό πίνακα υποψήφιων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων αρμοδιότητας της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Έβρου, στον οποίο κατατάσσονται οι δεκτοί υποψήφιοι σύμφωνα με τα κριτήρια επιλογής των περιπτώσεων α΄ έως γ΄ της παρ. 1 του άρθρου 32 του Ν. 4823/2021.

Οι υποψήφιοι μπορούν να υποβάλλουν έγγραφη ένσταση κατά των πινάκων εντός τριών (3) εργάσιμων ημερών, ήτοι από την Τρίτη 22 Αυγούστου 2023 έως την Πέμπτη 24 Αυγούστου 2023.

Λήψη του αρχείου  Λήψη του πίνακα