Αποφάσεις Τοποθέτησης - Διάθεσης αναπληρωτών εκπαιδευτικών, μελών ΕΕΠ - ΕΒΠ σε Σχολικές Μονάδες της ΔΙΠΕ Έβρου.

Αρ.Πρωτ.Δ/νσης: -/2024

«Απόφαση Τοποθέτησης-Διάθεσης αναπληρωτών εκπαιδευτικών/ΕΕΠ/ΕΒΠ σε Σχολικές Μονάδες της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Έβρου στο πλαίσιο του Έργου «Πληρωμή Αναπληρωτών και Ωρομισθίων Εκπαιδευτικών, καθώς και Ειδικού Εκπαιδευτικού και Βοηθητικού Προσωπικού (ΕΕΠ-ΕΒΠ) του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων», με Κωδικό ΣΑΕ 2019ΣΕ44520000, Σχολικό Έτος 2023-2024»

Λήψη της απόφασης | Λήψη της απόφασης | Λήψη της απόφασης

Κυριακή 28 Απριλίου 2024