Προκήρυξη πλήρωσης κενής θέσης Υποδιευθυντή Σχολικής Μονάδας της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης. Έβρου

Αρ.Πρωτ.Δ/νσης: 8793/12-09-2019

Πλήρωση κενής θέσης Υποδιευθυντή, του 8ου Δημοτικού Σχολείου Αλεξανδρούπολης, για το υπόλοιπο της τριετούς θητείας, η οποία ξεκινά με την τοποθέτηση και λήγει στις 31-07-2020. Καλούμε τους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς, που έχουν τα νόμιμα προσόντα και επιθυμούν να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής Υποδιευθυντή Σχολικής Μονάδας, να υποβάλουν σχετική αίτηση υποψηφιότητας, που θα συνοδεύεται από τα απαραίτητα δικαιολογητικά, εντός της προθεσμίας που ορίζεται από την Πέμπτη 12-09-2019 έως και την Παρασκευή 20-09-2019.

Λήψη του αρχείου (Διαύγεια)

Ετικέτες: προκήρυξη