Προκήρυξη πλήρωσης θέσεων κενών και κενούμενων θέσεων Υποδιευθυντών Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Έβρου

Αρ.Πρωτ.Δ/νσης: 8031/05-09-2019

Καλούμε τους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς, οι οποίοι έχουν τα νόμιμα προσόντα και επιθυμούν να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής Υποδιευθυντή Σχολικής Μονάδας, να υποβάλουν σχετική αίτηση υποψηφιότητας που θα συνοδεύεται από τα απαραίτητα δικαιολογητικά για τη σχολική μονάδα όπου ανήκουν οργανικά, εντός προθεσμίας που ορίζεται από την Τετάρτη 05-09-2019 έως και την Παρασκευή 13-09-2019.

Λήψη του αρχείου (Διαύγεια)

Ετικέτες: προκήρυξη