Πρόσκληση υποβολής δηλώσεων επιλογής σχολικών μονάδων των λειτουργικά υπεράριθμων εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ73

Αρ.Πρωτ.ΠΥΣΠΕ: 72/27-08-2019

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ73 που χαρακτηρίστηκαν λειτουργικά υπεράριθμοι στις σχολικές μονάδες που είναι τοποθετημένοι οργανικά, να υποβάλλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων για τοποθέτηση. Οι δηλώσεις μπορούν να υποβληθούν ιδιοχείρως στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ Έβρου, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (mail@dipe.evr.sch.gr) ή με τηλεομοιοτυπία (2551355346), μέχρι την Πέμπτη 29 Αυγούστου 2019 και ώρα 12:00. Σε κάθε περίπτωση οι αιτήσεις πρέπει να είναι ενυπόγραφες. Σε περίπτωση υποβολής με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο ή με τηλεομοιοτυπία, παρακαλούμε να επιβεβαιώσετε τη λήψη της.

Λήψη της πρόσκλησης (Συνεργατικά έγγραφα)

Λήψη του πίνακα των λειτουργικών υπεράριθμων (Συνεργατικά έγγραφα)

Λήψη του πίνακα των λειτουργικών κενών (Συνεργατικά έγγραφα)