Πρόσκληση υποβολής δηλώσεων επιλογής μονάδων των λειτουργικά υπεράριθμων εκπαιδευτικών

Αρ.Πρωτ.ΠΥΣΠΕ: 2791/13-03-2019

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί των κλάδων ΠΕ70, ΠΕ60, ΠΕ06 και ΠΕ11 που χαρακτηρίστηκαν λειτουργικά υπεράριθμοι στις σχολικές μονάδες που είναι τοποθετημένοι οργανικά, να υποβάλλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων για τοποθέτηση. Οι δηλώσεις μπορούν να υποβληθούν ιδιοχείρως στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ Έβρου, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (mail@dipe.evr.sch.gr) ή με τηλεομοιοτυπία (2551355346), μέχρι την Τρίτη 27 Αυνούστου 2019 και ώρα 12:00. Σε κάθε περίπτωση οι αιτήσεις πρέπει να είναι ενυπόγραφες. Σε περίπτωση υποβολής με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο ή με τηλεομοιοτυπία, παρακαλούμε να επιβεβαιώσετε τη λήψη της.

Λήψη της πρόσκλησης (Συνεργατικά έγγραφα)

Λήψη λειτουργικών υπεραριθμιών - ονομαστικός χαρακτηρισμός (Συνεργατικά έγγραφα) - Ανακοινοποίηση στο ορθό

Λήψη του πίνακα των λειτουργικών κενών (Συνεργατικά έγγραφα)