Πρόσκληση υποβολής δηλώσεων επιλογής σχολικών μονάδων των λειτουργικά υπεράριθμων εκπαιδευτικών

Αρ.Πρωτ.Δ/νσης: 5034/2022

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί των κλάδων ΠΕ06, ΠΕ60, ΠΕ70, ΠΕ71, ΠΕ73, που χαρακτηρίστηκαν λειτουργικά υπεράριθμοι στις σχολικές μονάδες που είναι τοποθετημένοι οργανικά, να υποβάλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων για τοποθέτηση.

Οι δηλώσεις μπορούν να υποβληθούν στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ Έβρου, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (mail@dipe.evr.sch.gr), μέχρι την Τρίτη 16 Αυγούστου 2022 και ώρα 12:00΄ και να είναι ενυπόγραφες.

Λήψη της πρόσκλησης  Λήψη του πίνακα ομάδων

(ΝΕΟΣ ΤΥΠΟΣ ΔΗΛΩΣΗΣ) Λήψη της δήλωσης  Λήψη της δήλωσης σε PDF αρχείο

(ΝΕΟ) Λήψη του πίνακα με Λειτουργικές Υπεραριθμίες και Λειτουργικά Κενά (Ενημέρωση: 12/08/2022)

Λήψη όλων των αρχείων

Σημείωση: Η υπογραφή των δηλώσεων μπορεί να γίνει και με ψηφιακή βεβαίωση εγγράφου (ψηφιακή υπογραφή) από την ιστοσελίδα gov.gr

Ψηφιακή βεβαίωση εγγράφου (gov.gr)

Η ψηφιακή βεβαίωση που θα εκδοθεί από την ιστοσελίδα gov.gr είναι νομικά ισοδύναμη με έγγραφο που φέρει το γνήσιο της υπογραφής και μπορεί να γίνει είτε η αποστολή ηλεκτρονικά, είτε με εκτύπωση και κατάθεση σε έντυπη μορφή.

Σάββατο 11 Μαϊου 2024