Αποφάσεις τοποθέτησης και διάθεσης αναπληρωτών

Αποφάσεις τοποθέτησης και διάθεσης αναπληρωτών

Αρ.Πρωτ.Δ/νσης: 9014-9016 /2022

Απόφαση τοποθέτησης - διάθεσης εκπαιδευτικών Ειδικής αγωγής, Ε.Ε.Π./Ε.Β.Π. σε Σχολικές Μονάδες της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Έβρου στο πλαίσιο της Πράξης «Πρόγραμμα εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης για την ένταξη μαθητών με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες, σχολικό έτος 2022-2023», με κωδικό ΟΠΣ: 5184989.

Λήψη της απόφασης (Διαύγεια)

Απόφαση τοποθέτησης - διάθεσης εκπαιδευτικών και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (ΕΒΠ) ως προσωρινών αναπληρωτών πλήρους ωραρίου με σχέση εργασίας Ιδιωτικού Δικαίου Ορισμένου Χρόνου για το διδακτικό έτος 2022-2023.