Πρόσκληση υποβολής δηλώσεων επιλογής σχολικών μονάδων των λειτουργικά υπεράριθμων εκπαιδευτικών - Β΄ Φάση

Αρ. Πρωτ. ΠΥΣΠΕ Έβρου: 95/05-07-2018

Οι δηλώσεις μπορούν να υποβληθούν ιδιοχείρως στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ Έβρου, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (mail@dipe.evr.sch.gr) ή με τηλεομοιοτυπία (2551355346), μέχρι την Τρίτη 10 Ιουλίου 2018 και ώρα 14:00. Σε κάθε περίπτωση οι αιτήσεις πρέπει να είναι ενυπόγραφες. Σε περίπτωση υποβολής με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο ή με τηλεομοιοτυπία, παρακαλούμε να επιβεβαιώσετε τη λήψη της.

Οι εκπαιδευτικοί που κρίθηκαν υπεράριθμοι μπορούν μαζί με την Δήλωση τοποθέτησης λόγω υπεραριθμίας να υποβάλλουν και αίτηση για Απόσπαση εντός ΠΥΣΠΕ.

Πρόσκληση υποβολής δηλώσεων: Λήψη του αρχείου

Ονομαστικός χαρακτηρισμός των λειτουργικά υπεράριθμων εκπ/κών: Λήψη του αρχείου

Λειτουργικά κενά στις 6-7-2018 (Ανακοινοποίηση): Λήψη του αρχείου

Δήλωση τοποθέτησης: Λήψη του αρχείου