2ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Τρισδιάστατης Σχεδίασης και Εκτύπωσης από το ΕΔΙΦΕΤ (ST3dM)

Αρ.Πρωτ.Δ/νσης: 1142/03-02-2020

Το Εργαστήριο Διδακτικής της Φυσικής και Εκπαιδευτικής Τεχνολογίας του Α.Π.Θ. μετά από έγκριση του Υπουργείου Παιδείας Έρευνας και Θρησκευμάτων προκηρύσσει μαθητικό διαγωνισμό τρισδιάστατης σχεδίασης και εκτύπωσης με τίτλο ST3dM. Απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς όλων των ειδικοτήτων και μαθητές όλων των βαθμίδων.

Σημαντικές ημερομηνίες Δήλωση Συμμετοχής : 14 Φεβρουαρίου Έναρξη Webinars 3D design : 17 Φεβρουαρίου Αποστολή Φακέλου Συμμετοχής : 12 Απριλίου.

Λήψη του αρχείου  Λήψη της έγκρισης   Λήψη της προκήρυξης   Μετάβαση στην ιστοσελίδα